KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16693062
nr 1669 3062
Berit Lange
(1925-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, "kulle". Olja på duk, 19x17 cm, yttermått inklusive ram: 24x21 cm
Berit Lange, svensk bildkonstnär född 1925, död 1987.
Utrop:
500 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:02:25